Język angielski

Na zajęciach realizowany jest rozszerzony program z języka angielskiego dostosowany do zainteresowań, potrzeb i możliwości małych dzieci.
Celem zajęć jest:

- zapoznanie dzieci z językiem angielskim,

- rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Tematyka zajęć związana jest ze światem dziecka. Każde zajęcia uatrakcyjniają gry i zabawy, piosenki, historyjki i wierszyki.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego odbywają się w kameralnych grupach 6-osobowych raz w tygodniu o godzinie 17:00 i trwają 60 minut.

Przedszkoliada "Przedszkole i piłka"

Program zajęć "Przedszkole i piłka" jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Głównym celem programu jest kształtowanie u dzieci zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego ruchu.

Zajęcia odbywają się popołudniami, raz w tygodniu, w grupach 12-osobowych i trwają 30 minut.

Więcej informacji na stronie: http://www.przedszkoliada.pl/

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.