Zajęcia dodatkowe (płatne)

Język angielski

Na zajęciach realizowany jest rozszerzony program z języka angielskiego dostosowany do zainteresowań, potrzeb i możliwości małych dzieci.
Celem zajęć jest:

- zapoznanie dzieci z językiem angielskim,

- rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Tematyka zajęć związana jest ze światem dziecka. Każde zajęcia uatrakcyjniają gry i zabawy, piosenki, historyjki i wierszyki.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego odbywają się w kameralnych grupach 6-osobowych raz w tygodniu o godzinie 17:00 i trwają 60 minut. Koszt zajęć - 40 zł/ miesiąc. Osoba prowadząca: Anna Tasarek.

Integracja sensoryczna

Wraz z rozwojem dziecka procesy integracji sensorycznej powinny się rozwijać i doskonalić w sposób naturalny i automatyczny w wyniku typowych dla dziecka podejmowanych aktywności. Zaburzenia Przetwarzania Sensorycznego to brak efektywnego odbioru i organizacji informacji sensorycznej w obrębie ośrodkowego układu nerwowego oraz nieprawidłowe na nie reakcje.

Zachowania, które w wieku przedszkolnym mogą niepokoić: nadmierna reakcja na dotyk, hałas, zapach, trudności w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi, problemy z równowagą i słabo rozwinięte umiejętności motoryczne, ciągłe bycie w ruchu, pojawiające się częste lub długotrwałe napady złości, reakcje na dźwięki, których inni nie dostrzegają.

Dodatkowe zajęcia z integracji sensorycznej prowadzone są indywidualnie z terapeutą raz w tygodniu po godzinie 17:00 i trwają 60 minut. Koszt zajęć - 240 zł/miesiąc. Osoba prowadząca: Agnieszka Stasiak.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.