Zapisy

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA.

Zawarta w niej deklaracja ma wyłącznie charakter informacyjny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

W uzgodnionym terminie zostanie przygotowana i podpisana umowa przyjęcia dziecka do przedszkola.

Zapisy prowadzone są przez cały rok, dla dzieci od 2,5 do 6 lat, wg kolejności zgłoszeń i w miarę wolnych miejsc.

Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest jego samodzielność w zakresie samoobsługi (samodzielne korzystanie z toalety, rozbieranie się i ubieranie, umiejętność jedzenia łyżką i widelcem). Ważny jest też rodzaj komunikacji dziecka z otoczeniem, rozwój mowy oraz umiejętność zgłaszania potrzeb i słuchania poleceń.

Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.